EXPRESNÍ PŘEPRAVA NÁKLADU

Kromě přepravy osob se zabýváme také dopravou malých zásilek, především těch expresních. Naší výhodou je v podstatě okamžitá reakce na požadavek, přistavení vozidla v České Lípě zpravidla do 1 hodiny a v celém regionu severních Čech a Prahy do maximálně 2 hodin. Následně jsme schopni okamžitě vyrazit do cílového místa a zásilku doručit v nejkratším možném čase. V případě dlouhé vzdálenosti nad 1000km a potřeby opravdu rychlé dopravy, posíláme dva řidiče a tak zajistíme nonstop jízdu. Kromě standartních věcí, jako že je řidič stále na telefonu, můžeme pravidelně zasílat pozici prostřednictvím aplikace ontheroad a zákazník může pohyb sledovat na webu.

Naše osobní vozy ve verzi kombi naloží jednu europaletu do váhy 400 kg, dodávka 2 europalety do váhy 1000 kg.

Naše společnost se dlouhodobě zabývá poskytováním přepravních služeb firmám, podnikatelům a státním institucím. Víme, že každá firma má specifické požadavky a snažíme se jim přizpůsobit. Řídíme se heslem "řekněte nám Vaše potřeby a my vymyslíme systém"

Naším cílem je zbavit Vás starostí s přepravou osob a malých nákladů a stát se Vaším důvěryhodným a nepostradatelným partnerem.

Kontakt

TOMS Transport s.r.o. Na Dolinách 23/15
Praha 4
14700
+420608461776 ondrejtoms@seznam.cz